Jak działamy?

Antykwariat Latarnik zajmuje się skupem i sprzedażą książek i komiksów, płyt winylowych, gier planszowych, pamiątek związanych z regionem, szkła, designu i innych pamiątek z czasów PRL.

 

Chcesz coś sprzedać?

Zadzwoń do nas, napisz maila lub wiadomość na Facebooku, wstępnie omówimy przedmioty sprzedaży. Wszystkie książki i inne skarby można przywieźć do nas do lokalu w godzinach otwarcia, bez wcześniejszego umawiania się. Jeśli chcesz, możemy także po wcześniejszym umówieniu przyjechać do Ciebie. Za zakupione przedmioty zawsze płacimy gotówką, oznacza to, że pieniądze otrzymasz od razu. Za dojazd i wycenę nie pobieramy żadnych opłat.

 

Chcesz coś kupić?

Sprzedaż prowadzimy na kilka sposobów: w naszym lokalu stacjonarnym w Czeladzi, przez nasze konta na Allegro i OLX, książki możesz zamówić także przez naszego Fanpejdża. Co wtorek znajdziesz na Facebooku nowości zakupione w poprzednim tygodniu. Realizujemy również zamówienia nowych książek w hurtowni – są one tańsze niż te same zakupione w księgarniach sieciowych. Zamówienia można składać telefonicznie, przez nasze social media i oczywiście osobiście.

 

Jeśli więc chcesz odchudzić, a może wręcz przeciwnie  – powiększyć swoją biblioteczkę, Latarnik to miejsce dla Ciebie!